Стигаат пари за 4 хороскопски знаци! Еве за кој ќе се лепат финансии до 23 март!

Доаѓа сезоната на Овен, а астролозите откриваат дека одредени знаци од Зодијакот ќе имаат финансиски повеќе среќа од другите.

Играме уште еден ѕвезден рулет, а на некои хороскопски знаци повеќе ќе им одговараат планетите за пари од другите.

Доколку се прашувате кој ќе има пари до 23 март, меѓу нив се и знаците како: Водолија, Риби, Јарци и Девици.

ВОДОЛИЈА

Венера и Марс во Риби ви носат одлична заработка. Во наредниот период може да се изборите за зголемување на платата.

РИБИ

Меркур и Сонцето во Овен ви носат приходи од два извора. Може да очекувате бонус или подобро платена работа.

ЈАРЕЦ

Со ризични потези можете да профитирате. Плутон си го прави своето, па можете да си ја подобрите финансиската состојба.

ДЕВИЦА

Венера во Риби ви носи зголемување на платата или понуда за подобро платена работа. Исто така, можете да очекувате одредена награда за вашата работа.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Стрелец.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде