Трагедија: Млад маж пронајден мртов, телото дадено на обдукција

Трагедија: Млад маж пронајден мртов, телото дадено на обдукција

На 20.03.2024 во 17.20 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека во двор од куќа на подрачје на Драчево починал М.Ж.(38) од Скопје.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство,

а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде