УЖАС: Малолетно дете претепано од двајца среде центарот на градот

УЖАС: Малолетно дете претепано од двајца среде центарот на градот

На 23.03.2024 во 15.25 часот во СВР Скопје, Г.Д.(49) од Скопје пријавил дека околу 14.00 часот на подрачјето на Центар,

неговиот малолетен син бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде