ВОНРЕДНО: Исчезна Стефан Ангеловски

Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од нас. Г. Оризари, Битола.

Висок е 190см., тежок околу 90 кг, последен пат бил облечен со црна маица на кратки ракави, гри бермуди и бели патики Адидас.

За било каква информација може да се пише во коментар на постот на социјалните мрежи или јавете се на 192.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде