УЖАС: Силувано малолетно девојче

Мајка ппријавила во полиција дека нејзината малолетна ќерка била силувана во Скопје.

Од исказот на мајката полицијата испрашувала 23 годишен скопјанец

-На 13.06.2024 во Полициската станица Карпош бил извршен службен разговор со А.Е.(23) од Скопје, постапувајќи по претходна пријава од 37-годишна жена од Скопје дека извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка, стои во билтенот на МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветна пријава.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде