УЖАСНА ВЕСТ: Новороденче почина во болница

Новородено машко бебе починало во Битолската болница, објави Сител.

Од Битолската болница „Трифун Пановски“  бебето било пренесено на Клиниката за детски болести во Скопје, од каде велат дека бебето било донесено во клиниката без знаци на живот.

Повеќе детали за настанот во Вестите во 16 часот.

Извор: Сител телевизија

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде