Фирма бара работници – нудат месечна заработка до 90.000 денари!

ДОРА ИНВЕСТ
има потреба од вработување на:

БРОКЕР за Недвижности

со и без работно искуство

Нудиме:

одлична заработувачка од 30.000 до 90.000 денари месечно;
работа на терен;
обука од компанијата за усовршување на вештините за продажба;
висока мотивираност.

Постои можност за ангажман на ПОЛА работно време. Може да аплицираат и лица кои се пензионери и слободни за дополнителна работа-ангажман.

Рок за пријавување: 02.07.2024 

Повеќе инфо имате тука

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде