ВОНРЕДНО Македонија на нозе, изгубен е малиот Кирче

На фејсбук страната на Општина Прилеп предмалку се сподели апел за помош во пронаоѓање на малиот Кирче.

Кирче е изгубен со својот тротинет, стои во објавата.

„Во населбата Бончејца е изгубен малиот Кирче со својот тротинет.

Секој што го има забележано нека ѕвони на 075794972 или во Полиција!

СПОДЕЛЕТЕ!“

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде