Полицијата на нозе: Исчезна 18-годишна девојка

Полицијата на нозе: Исчезна 18-годишна девојка

Осумнаесетгодишна девојка од Скопје била пријавена за исчезната од нејзиниот невенчан сопруг од Куманово.

– На 26.06.2024 во 12.00 часот во СВР Куманово С.Р.(20) од Куманово пријавил дека од домот се оддалечила неговата невенчана сопруга М.Х.(18) од Скопје, информираат од Секторот за внатрешни работи.

Оттаму додаваат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде