ТВ21: Еден убиен и еден тешко повреден по пукање утрово во Батинци

Утрово се случило пукање во Батници, јавува репортер на ТВ21.

Според првичните неофицијални информации едно лице загинало во престрелката,

а уште едно со тешки повреди е пренесено на скопските клиники.

Од МВР се уште очекуваме првични информации.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде