УХМР објави мапа: Пороен дожд и грмежи моментално во овие делови во Македонија

Последна вест од УХМР:

17 37 часот.

Изолирана нестабилност на северозапад со пороен дожд и грмежи.

17 20 часот.

Изолирана нестабилност на северозапад со појава на грмежи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде