МАКЕДОНИЈА ВО ШОК: Maж се самозадоволувал пред малолетник и се обидел да го силува

МАКЕДОНИЈА ВО ШОК: Maж се самозадоволувал пред малолетник и се обидел да го силува

Вчера во 20.30 часот, полициски службеници од СВР Тетово го лишиле од слобода Р.Л.(41) од тетовско село, соопшти МВР.

„Тој се сомничи дека се самозадоволувал пред малолетник од тетовско село и се обидел да изврши обљуба врз него,“ наведуваат од МВР.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде