Автобус излета од патот и заврши во двор на куќа (ВИДЕО)

Сообраќајната несреќа се случила во белградската населба Заклопача кога автобусот на ГСП излетал од патот и

влетал во дворот од семејна куќа.

Како што може да се види на видеото објавено на страницата на Инстаграм „192_rs“ автобусот целосно ја уништил оградата и малку недостасувало да заврши во објектот.

Не се знае дали има повредени во оваа несреќа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде