Што се случува со луѓето? Мајка и син нападнати во Кисела Вода

Што се случува со луѓето? Мајка и син нападнати во Кисела Вода

Полицијата извести дека вчера во 16.25 часот во СВР Скопје, Д.К.(29) од Скопје пријавил дека околу 13 часот на подрачјето на Кисела Вода,

по претходно недоразбирање во сообраќајот, тој и неговата мајка биле физички нападнати од едно лице.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде