ФОТО Страотни сцени од местото на несреќата во која загина 29-годишно момче

Автомобил со прилепски регистарски ознаки и цистерна учествувале во сообраќајката на патот Градско-Прилеп.

Според првичните информации, животот го загубило 29-годишно момче кое се превезувало со автомобилот.

Истото било од Прилеп.

Несреќата се случи околу 18 часот, а патот беше во целосен прекин.

На истата делница, се случи уште една сообраќајка пред три дена. Во претходната, настрада 20-годишно момче кое се бори за живот.

Маркукуле објави страотни фотографии од местото на несреќата…

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде