УЖАС: 83-годишен дедо полово вознемирувал малолетно девојче

Скопјанец на 83-годишна возраст бил пријавен во полиција затоа што допирал малолетно девојче во телото.

Инцидентот се случил во скопско Драчево. 

– Завчера вечер во 22.50 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Драчево,

83-годишниот К.Ј. од Скопје допирал по тело малолетничка од Скопје, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде