ТРАГЕДИЈА: 46-годишен камионџија починал на бензинска пумпа во Македонија

Државјанин на Бугарија попладнево починал во Штип.

„Мнет“ пренесува дека наводно на починатиот му се слошило додека управувал кампион на бензинска станица во село Крупиште.

Лицето било донесено во Клиничката болница во Штип на укажување на лекраска помош.

Причината за смртта на 46-годишниот маж не е позната.

Телото било предадено на обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде