Регионот на нозе: Се трага по Милан, последен пат бил виден како паркира автомобил во близина на планинарски дом

Се трага по Милан Ѓорѓевиќ (41) од Ниш.

Според сведочењето на семејството, Милан во моментот на исчезнувањето носел темни панталони, бела кошула и кафеави чевли. Тој е висок 185 сантиметри.

Последен пат е виден синоќа кај Бојанини Води во 18.30 часот во близина на планинарскиот дом, каде што го паркирал автомобилот.

Семејството апелира за помош и ги замолува сите луѓе што може да се приклучат во потрагата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде