Полицијата на нозе: Се трага по 17-годишно девојче

Полицијата на нозе: Се трага по 17-годишно девојче

На 29.06.2024 во 20.00 часот во Полициската станица Пробиштип Б.В.(47) од с.Ратавица-пробиштипско пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Е.В.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде