ВОНРЕДНО: 5 годишниот Игор исчезна пред малку во Грција – се бара помош преку социјалните мрежи

На Фејсбук групата „Грчка Инфо“ пред малку е објавена информација за исчезнато 5 годишно дете по кое во моментов се трага.

Според малкуте информации кои се достапни, станува збор за 5 годишно дете кое се одзива на името Игор и е изгубено во Неа Флогита во близина на „Брискет бич бар“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде