Страотна сообраќајка помеѓу „бмв“ и „ауди“ – има повредени

Пред половина час се случи уште една страотна сообраќајна незгода на патниот правец Кичево Охрид во непосредна близина кај селото Мешишта, објави Шило Магазин.

Во сообраќајната незгода учествувале БМВ х5 и Ауди 4 со струшки регг ознаки.

Во моментов се врши увид.

Повеќе инормации се најавени за подоцна.

Фото: Шило магазин

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде