Тешка сообраќајна несреќа: Се преврте комбе – првични информации

Тешка сообраќајна несреќа: Се преврте комбе – првични информации

Попладнево на влезот на Дебар се случила тешка сообраќајна несреќа во која се превртело комбе.

Полицијата врши увид, а според првите информации, за среќа нема повредени лица.

Повеќе детали се очекуваат до крајот на денот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде